لوله بازکنی بادوربین

مطمئنا میدانید که یکی از بدترین مشکلاتی که افراد میتواند با آن دست و پنجه نرم کنند، ترکیدگی  لوله های فاضلاب خانه است. در واقع همه میدانند که یک جای کار می لنگد و لوله ها دچار نشتی شده اند اما پیدا کردن اینکه کدام لوله با مشکل روبرو شده بسیار سخت و مشکل خواهد بود.

شما باید بدانید که این روزها با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده روش های بسیار زیادی برای برطرف کردن این مشکل به دنیا معرفی شده است که از جمله معروف ترین آنها میتوان به لوله بازکنی بادوربین اشاره کرد. در این مقاله در نظر داریم توضیحاتی بیشتری در این زمینه به شما ارائه دهیم.

لوله بازکنی با دوربین

لوله بازکنی بادوربین چگونه انجام می شود؟

در واقع همه می دانیم که در طی سال های گذشته پس از ترکیدن لوله های خانه، هزینه های بسیار زیادی به واسطه پیدا کردن محل نشتی آب گریبانگیر خانه وارها میشد. اما امروزه به دلیل تولید ابزارهای مختلف این کار در کمترین زمان ممکن انجام میگیرد و افراد را از شر این مشکل خلاص می کند.

از همین رو در رابطه با لوله بازکنی با دوربین باید بدانید که تیم حرفه ای شرکت های تاسیساتی که در این راستا مشغول به فعالیت هستند با در اختیار داشتن دستگاهی مخصوص و دوربین های حرارتی خود بدون اینکه هیچ نیازی به کندن باشد، محل دقیق ترکیدگی لوله را پیدا کرده و به رفع آن مشکل می پردازد.

این کار کاملا اصولی انجام می گیرد و هیچ آسیبی به سایر لوله ها وارد نمی شود. اما نکته اینجاست که تنها در صورتی میتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید که به سراغ تیمی حرفه ای و البته مجهز بروید.

خواندن  بررسی نحوه تخلیه چاه در مهرشهر

چند نشانه برای تشخیص ترکیدگی لوله

مطمئنا ترکیدن لوله نشانه هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود آلودگی هایی در آب در صورتی که هیچ منبع آشکاری برای این نشتی یافت نمی شود
  • با مقدار زیادی از قبض آب مواجهه خواهید شد.
  • شنیدن صدای آب در صورتی که هیچ استفاده از آن نمی کنید.
  • مشاهده مکان هایی گرم، مرطوب و کپک زده مانند دیوار، زیر فرش و…

آیا نیاز به جمع آوری وسایل خانه در هنگام تشخیص ترکیدگی لوله است؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که از جانب مردم هنگام مواجهه با ترکیدگی لوله مطرح می شود، این است که آیا باید وسایل خانه را در حین تشخیص ترکیدگی لوله جمع کنیم؟ در این راستا باید بدانید که با توجه به روش هایی همچون لوله بازکنی با دوربین این مشکل برطرف شده و متخصصان با توجه به دستگاه و مانیتوری که در اختیار دارند در کمترین زمان و با وجود وسایل موجود در خانه محل دقیق نشتی را پیدا می کنند.

سپس با خالی کردن وسایل همان منطقه به تعمیر لوله آسیب دیده میپردازند. از همین رو توصیه می شود هیچ نگرانی از این بابت به خود راه ندهید.

مدت زمان تشخیص ترکیدگی لوله با دوربین

در رابطه با این مسئله باید به شما بگوییم که این مرحله میتواند با توجه به نوع ترکیدگی لوله از ۲۰ دقیقه تا ۵ ساعت به طول انجامد. حتی در برخی موارد متخصصان با پیچیدگی هایی روبرو می شوند که کار را برای آنان سخت کرده و مدت زمان را به یک روز نیز میکشاند. اما نکته اینجاست که هر چقدر تکنسین مورد نظر با دستورالعمل و لوله بازکنی با دوربین آشنایی بیشتری داشته باشد در زمان کمتری این مشکل را برطرف خواهد کرد.

خواندن  تخلیه چاه در باغستان به همراه چه خدماتی انجام می شود؟
5/5 (2 نظر)
جهت تماس کلیک کنید