لوله بازکنی واریان شهر کرج

خدمات لوله بازکنی واریان شهر چیست؟ هزینه لوله بازکنی در واریان شهر چگونه محاسبه می‌شود؟ گرفتگی لوله چه علائمی دارد؟ اقدامات قبل از رسیدن لوله بازکنی واریان شهر چیست؟ آیا خدمات لوله بازکنی در واریان شهر کرج در شبانه‌روز انجام می‌شود؟

گرفتگی لوله، اتفاقی نیست که بشود در هر موقعی از روز یا شب کنترل کرد، ممکن در هر لحظه از شبانه‌روز این اتفاق بیفتد و این اتفاق تاثیر منفی در آسایش ساکنین منزل یا دفتر کار می‌تواند داشته باشد. در این مواقع که افراد اقداماتی را خودشان انجام می‌دهند و ممکن است جواب دهد، محلول‌های خونگی یا شیمیایی لوله بازکنی یا لوله بازکنی دستی که معمولا در هر خانه‌ای وجود دارد، گرفتگی لوله را برطرف کند.

اما در برخی موارد قضیه متفاوت و سخت‌تر از چیزی است که ما فکر می‌کنیم، ممکن است یک گرفتگی ساده نباشد و نیاز به دستگاه‌ها و تخصص یک فرد ماهر است.

در چنین مواردی شرکت‌های لوله بازکنی بهترین گزینه برای برطرف کردن این مشکل است، برای اینکه بیشتر با خدمات و مزایای این مراکز آشنا شوید، مطالعه این مطالب را به شما پیشنهاد می‌کنم. در زمینه لوله بازکنی تمامی موارد گرفتگی، مزایا، هزینه لوله بازکنی واریان شهر و مطالب دیگری نظیر علائمی که نشان دهد آیا خودتان می‌توانید این گرفتگی را رفع کنید یا خیر؟ نیز برای آگاهی بیشتر شما را جمع‌آوری کرده‌ایم.

خدمات لوله بازکنی واریان شهر

شما می‌دانید که موقع گرفتگی لوله، آب به سمت پایین جریان پیدا نمی‌کند و در اکثر موارد آشغال‌هایی را وارد سینک، کاسه و یا کف زمین بالا می‌آورد. اما برخی موارد که کم نیست این موارد پیش آمده، رفع گرفتگی خیلی ساده است و شما خودتان می‌توانید با درست کردن محلول‌های خانگی آن را برطرف کرده و یا محلول شیمایی تهیه و با احتیاط اقدام به رفع آن کنید. البته توصیه می‌کنیم که برای محلول شیمیایی هم به عهده فرد ماهرتری بگذارید.

در ادامه به علائم گرفتگی لوله‌ها پرداخته‌ایم که شما می‌توانید نوع گرفتگی را تشخیص دهید و خودتان اقدام کنید، اما در بقیه موارد که در این مورد هم می‌توانیم بگویم زیاد پیش آمده و افراد به خدمات شرکت لوله بازکنی کرج نیازمند شدند، گرفتگی ساده پیش نیامده و نیاز به دستگاه‌هایی دارد که این مشکل برطرف شود.

حالا ممکن است این اتفاق بر اثر گیر کردن اشیا در داخل لوله باشد، ممکن است چربی‌های زیاد باعث شده باشد و خیلی دلایل دیگر که می‌تواند علتی بر گرفتگی باشد. لوله بازکنی واریان شهر در این مواقع خدمات خود را با دستگاه‌های مخصوص ارائه می‌کند که در این مورد حتما خدمات را شرح خواهیم داد.

لوله بازکنی واریان شهر کرج

علائم گرفتگی لوله

چه علائمی نشان دهنده گرفتگی لوله است؟ طبیعتا اولین نشانه‌ای که شما باید آن را دلیلی بر گرفتگی لوله ببینید،‌ موقعی است که هنوز آب به کاسه یا زمین نرسیده است، ولی بوی بدی به مشامتان می‌رسد، این بو ممکن است قبل از بالا آرودن آب شما را آگاه کند که لوله فاضلاب یا دستشویی گرفته و آب به زودی بالا می‌آید.

فرقی نمی‌کند گرفتگی فاصلاب یا لوله کفشور یا حتی لوله دستشویی باشد، بوی بدی از آنها می‌آید، تخلیه نشدن فضولات در کاسه توالت یا سینک ظرفشویی دلیل دوم و واضحی است که نشان می‌دهد گرفتگی لوله رخ داده و نیاز به راه حل است.

گرفتگی لوله فاضلاب

لوله فاضلاب مخصوصا برای آپارتمان‌هایی که واحد‌های زیاد دارند، زیاد رخ می‌دهد و به دلیل اینکه ممکن است چندین واحد را درگیر کند و یا برای کل آپارتمان این مشکل پیش بیاید، برطرف کردن آن توسط افراد مشکل می‌شود و نیاز است که با مراکز لوله بازکنی در واریان شهر کرج تماس بگیرید.

فراموش نکنید اگر خودتان نتوانستید مشکل را برطرف کنید و فرض کنید که با گذشت زمان کم کم آب تخلیه می‌شود، شما کار را سخت‌تر و بقیه ساکنین آپارتمان را در دردسر می‌اندازید، ممکن است لوله فاضلاب جری گرفته باشد که به لوله‌های تمام واحدها آسیب برساند.

گرفتگی دستشویی فرنگی

قبل از گرفتن لوله‌های دستشویی، شما با بوی آن متوجه می‌شوید. اگر به آن توجه نکنید خیلی زود آب و فضولات بالا آمده و باید در این مواقع با روش‌های خانگی یا کمک خواستن از فرد متخصص لوله بازکن، این مشکل را حل کنید.

رفع مشکل گرفتگی دستشویی فرنگی، خیلی کار سختی نیست در اکثر موارد خودتان نیز می‌توانید این کار را انجام دهید، اما ممکن است گرفتگی بر اثر مدفوع نباشد و اشیا، دستمال کاغذی، رسوب، خلال و نخ دندان و خیلی چیزهای دیگری ممکن است علت گرفتگی باشند. در این مواقع با کمک دستگاه‌های لوله بازکن می‌توانید گرفتگی را برطرف کنید.

گرفتگی دستشویی ایرانی

در دستشویی ایرانی نیز، همانطور که در دستشویی فرنگی توضیح دادیم، همه این اتفاقات ممکن است رخ دهد و شما باید به محض استشمام بوی بد فاضلاب چاره‌ای برای این مشکل بیندیشید. بعضی وقت‌ها می‌توانید زودتر از رسیدن آب به سطح کاسه توالت، علت را پیدا و گرفتگی را برطرف کنید.

در همین جا تذکر می‌دهیم که از اسید به عنوان لوله بازکن استفاده نکنید. چرا؟ زیرا اسید محلول شیمایی فوق العاده قوی است که باعث ایجاد نشتی در لوله شوند. چسب‌هایی که برای اتصالات لوله استفاده شده با اسید از بین می‌روند و نشتی را ایجاد می‌کنند. در این صورت شما باید به دنبال راه‌حلی برای حل مشکل نشتی لوله خود نیز باشید.

خواندن  تخلیه چاه در خرمدشت

گرفتگی سینک ظرفشویی

بارها مواردی داشتیم که سینک ظرفشویی آنها گرفته شده و از نوع گرفتگی شدید بوده که خودشان نمی‌توانستند باز کنند. اگر مشاهده می‌کردند که هیچ گونه مواد غذایی در لوله گیر نکرده اما گرفتگی ایجاد شده یا حتی دستمال کاغذی نیز باعث این اتفاق نشده، باعث تعجب آنها می‌شد. با تعجب می‌پرسیدند چه چیزی علت آن بود؟ نیروهای ما نیز در پاسخ آنها را از علل گرفتگی سینک ظرفشویی آگاه می‌کردند که این اتفاق دوباره برای آنها پیش نیاید.

قبل از بررسی علل، بهتر است بگوییم علائم سینک ظرفشویی واضح است مانند دیگر لوله‌ها بوی بد هنگام آب ریختن در سینک از نشانه‌های اولیه و بالا آمدن آب در سینک نشان از گرفتگی می‌دهد.

اما یکی از عللی که اصلا افراد به آن دقت نمی‌کنند و تعجب‌آور بود برایشان، ظروف روغنی بود که هنگام ظرف شستن در خود سینک آن را تمیز می‌کردند. روغن به مرور زمان در لوله‌های ظرفشویی رسوب کرده و می‌تواند عاملی بر گرفتگی شدید باشد. موارد دیگری هم علت این اتفاق است به طور مثال هنگام لوله کشی شیب لوله را کم در نظر گرفتند، یا ممکن است مو، پرز در لوله‌ها گیر کند.

گرفتگی کفشور

عوامل زیادی باعث گرفتگی کفشور می‌شوند، مخصوصا کفشور آشپزخانه به دلیل یکجا بدون چندین لوله این اتفاق رایجی است که بارها با ممکن است رخ دهد. درپوش هایی که مقاومتی در برابر آشغال‌های ریزی چون مو و پرز نیستند و وارد شدن به لوله و در جایی گیر می‌کنند که تخلیه آب نمی‌تواند به درستی انجام شود. بنابراین آب به سطح درپوش می‌رسد و کم کم کل آشپزخانه را آب می‌گیرد.

شما می‌توانید از قبل از کامل شدن مرحله گرفتگی، بوی بدی را در اشپزخانه خود احساس کنید و رد این بو را تا قسمت کفشور برید و متوجه شوید که نزدیک است آب بالاتر بیاید، در این مواقع قطعا شما نمی‌توانید با سیخ و یا اسید مشکل را حل کنید، شما برای اینکار بهتر است با یک فرد ماهر که مجوز این کار را دارد و یا با شرکت‌های معتبر لوله بازکنی در واریان شهر  تماس بگیرید.

گرفتگی لوله اصلی ساختمان

گرفتگی لوله اصلی ساختمان ممکن است ناشی از رسوبات باشد و باعث شود که به تک تک لوله‌ها فشار و آسیب وارد کند. در آپارتمان‌های چند واحدی که آب آنها مشاع است ممکن است بارها رخ داده باشد، این روزها گرفتگی لوله در این آپارتمان‌ها مخصوصا ساختمان‌های قدیمی که لوله‌ها رسوب کردن و قدیمی شدند زیاد رخ داده است.

همچنین شرکت‌های لوله بازکنی واریان شهر به دلیل این افزایش مشکلات، تعداشان بیشتر و اعتماد نیز سخت‌تر شده است. حتما روی دیوارهای شهر دیده‌اید تبلیغات لوله بازکنی را که افراد یا شرکت‌هایی بدون مجوز و نظارتی مشغول به فعالیت هستند. زیاد از مشتریان خود شنیده‌ایم که فریب آنها را خورده‌اند یا اینکه هزینه‌های زیادی درخواست کردند. نمی‌توان گفت همه آنها کلاهبردار هستند اما به دست آوردن اعتماد بین این همه شرکت کار خیلی سختی است.

خدمات لوله بازکنی در واریان شهر

خدمات لوله بازکنی با دستگاه‌های مخصوص لوله بازکن است ارائه می‌شود و انجام این خدمات در 24 ساعت شبانه‌روز صورت می‌گیرد. به طور کلی اگر بخواهیم خدمات خود را معرفی کنیم عبارتند از:

 • تشخیص ترکیدگی لوله‌ها
 • رفع گرفتگی های انواع لوله‌ها با دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته
 • لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان
 • تخلیه چاه با دستگاه‌های مکنده قوی
 • جرم گیری و پاکسازی لوله از رسوبات
 • حفر چاه، ترمیم و تعمیر چاه
 • و…

همانطور که متوجه شدید خدمات لوله بازکنی واریان شهر به صورت فوری و شبانه روزی در شرکت ما با استفاده از دستگاه‌هایی جدید ارائه می‌شود. لوله بازکن، به وسیله دستگاه‌ها در مرحله اول مشکلات لوله‌های فاضلاب را بررسی کرده و سپس با استفاده از روش‌هایی رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب اقدام به رفع آن می کنند.

در صورتی که در منزل یا محیط کار خود بوی بد فاضلاب را استشمام می‌کنید اما نمی‌دانید کدام لوله گرفته و یا گرفتگی شدید هر کدام از لوله‌ها رخ داده و شما نمی‌توانید آن را برطرف کنید و یا اینکه مشکلی برای لوله‌های شما رخ داده که علت آن را نمی‌دانید اما علائم گرفتگی نیست، می‌توانید با شماره‌های تماس و یا از طریق همین وبسایت با ما تماس بگیرید و در هر لحظه از شبانه روز از خدمات ما بهره‌منده شوید.

در صورتی که احساس می‌کنید با مشاوره مشکل خود را می‌توانید حل کنید درنگ نکنید و برای مشاره با نیروهای ماهر ما تماس بگیرید.

شرکت ما با سال‌ها فعالیت در زمینه لوله بازکنی در واریان شهر، توانسته است‌، علاوه بر به دست آوردن اعتبار از مشتریان خود، تجربه‌ای در زمینه‌های مختلف چاه و لوله بازکنی به دست آورد که امروز شما با بهره‌مند شدن از این تجربه و تخصص می‌توانید از کاهش هزینه‌های آن نیز بهره‌مند شوید.

راه های رفع گرفتگی لوله ها توسط شرکت چیست؟

سوال مکرر اکثر کاربران تازه وارد ما این است که روش‌های رفع گرفتگی لوله‌ها توسط شرکت شما چیست؟ به این سوال بهترین پاسخی که می‌توانیم بدهیم، شرح راه و روش‌ها و انواع دستگاه‌هایی است که در شرکت از آن استفاده می‌کنیم.

تدکر: این روش‌ها بهتر است توسط فرد متخصص و حرفه‌ای انجام شود که سال‌ها تجربه استفاده از آن را داشته باشد.

خواندن  تخلیه چاه در گلدشت کرج

روش‌هایی وجود دارد مانند محلول‌های لوله بازکنی مجاز، روش‌های ترکیبی که مواد شوینده با تجهیزات صنعتی ترمیب می‌شود و همچنین پودر لوله بازکن، این روش‌ها در ابتدا به تشخیص لوله بازکن واریان شهر انجام می‌شود. ممکن است با این روش‌های ذکر شده مشکل همچنان وجود داشته باشد پس از دستگاه‌ها استفاده کنند.

لوله بازکنی واریان شهر با دستگاه فنر

این دستگاه یکی از رایج‌ترین روش و دستگاهی است که برای رفع گرفتگی لوله‌ها استفاده می‌شود. لوله‌های فاضلابی ملک‌های مسکونی، صنعتی، بیمارستانی و… که را می‌توان با این دستگاه باز کرد، برق مصرفی این دستگاه 220 ولت است. این دستگاه در قطرها و اندازه‌های مختلفی هستند که تشخیص کدام دستگاه برای کدام لوله مناسب است به عهده فرد ماهر و با تجربه باید باشد.

کار با دستگاه فنر لوله بازکنی واریان شهر برای فرد ماهر به دلیل تجربه و تخصصی که سال‌ها به دست آورده کار آسان و ارزانی شده است که می‌توان آن را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد.

لوله بازکنی واریان شهر با دستگاه تراکم هوا

این دستگاه با ایجاد فشار زیاد هوا، گرفتگی لوله‌های فاضلاب را باز می‌کند، لوله‌هایی که بهتر است گرفتگی آنها را با دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی واریان شهر، برطرف کنید باید از جنس فولادی، چدنی یا پلی اتن و… باشد. لوله‌هایی که نسبت به فشار قوی دستگاه بتواند مقاوم باشد و آسیبی نبیند.

پیشنهاد ما برای رفع مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب خود، کمک گرفتن از یک لوله بازکن ماهر، باتجربه و مجاز است. زیرا روش‌های مانند اسید یا چنته، فقط لوله را در معرض آسیب شدید قرار می‌دهید و در نتیجه باعث افزایش هزینه‌های احتمالی می‌شود. بنابراین به یک شرکت معتبر اعتماد کنید.

لوله بازکنی واریان شهر کرج

مزایای لوله بازکنی واریان شهر

خیلی از افراد تصور می‌کنند خودشان متخصصان با تجربه ای هستند که می‌توانند هم مشکلات فنی خود را برطرف کرده و هم اینکه مشکلات دیگران را برطرف کنند. ممکن است همسایه شما متوجه بالا آمدن آب فاضلاب ساختمان شما شود و با گفتن اینکه نیازی با تماس با این افراد نیست و من خودم متخصص هستم، دست به کار شود و دردسرهای بیشتری هم برای شما به وجود آورد.

درصورتی که استفاده از خدمات یک شرکت مجاز، مزایای بیشتری نسبت به تکیه بر دانش و تجربه همسایه‌ای که متخصص این حرفه نیست، را دارد که برخی از این مزایا عبارتند از:

 • سرویس لوله‌های فاضلاب اعم از رسوب‌گیری و جرم‌گیری
 • از بین رفتن بوی بد فاضلات
 • از بین رفتن نم و رطوبت
 • رفع گرفتگی تخصصی توسط افراد متخصص
 • و…

قبل از رسیدن شرکت لوله بازکنی چه اقداماتی انجام دهیم؟

بهتر است تا رسیدن نیروهای لوله بازکنی واریان شهر، هیچ روشی انجام ندهید و همچنین هیچ چیزی مانند سیخ در لوله‌ها فرو نکنید. در صورتی که چیزی به ذهنتان رسید می‌توانید با فرد تعمیرکار در میان بگذارید.

حدالامکان از آب در محیطی که گرفتگی ایجاد شده استفاده نکنید، سعی کنید آرامش خود را مخصوصا خانم‌ها حفظ کنید. اگر کفشور گرفته و آب روی زمین جاری شده، وسایل را جابه جا کنید که مسیر برای لوله بازکن، باز باشد و بتواند راحت‌تر کار خود را پیش ببرد.

برترین شرکت لوله بازکنی واریان شهر

به دنبال بهترین و برترین شرکت لوله بازکنی واریان شهر هستید و اینترنت را بالا و پایین کردید ولی هنوز مردد مانده‌اید، با کدام شرکت تماس بگیرم، همچنان بوی بد ساختمان را گرفته و شما را اذیت می‌کند، یک شرکت معتبر و برتر در لوله بازکنی باید ویژگی‌های زیر داشته باشد.

مهمترین ویژگی، شبانه‌روزی و 24 ساعته بودن آن شرکت است. تعمیرکاران حرفه‌ای بدون هیچگونه سوپیشینه را استخدام کند. همچنین بتوانند بدون کثیف کاری، کار را انجام دهند. برخی از ویژگی‌های دیگر بهترین شرکت لوله بازکنی واریان شهر عبارتند از:

 • اعزام فوری نیروهای خود
 • بررسی کامل و عیب یابی لوله‌های فاضلاب
 • رفع گرفتگی 100 درصد لوله‌ها
 • رفع همه مشکلات لوله‌های فاضلاب ساختمان
 • استفاده از دستگاه فنر بدون نیاز به جابجایی موکت و فرش
 • تعیین هزینه‌های منصفانه و زیر نظر اتحادیه

لوله بازکنی واریان شهر شبانه روزی و ارزان

از قدیم روی دیوارها تبلیغاتی زده می‌شد و برخی اینقدر ناوارد بودن که باعث شد کسی به شرکت‌های معتبر اعتماد نکند، یا برخی دیگر دستمزد گزافی را می‌گرفتند. خیلی از افراد می‌گویند، مگر لوله بازکنی تخصص هم می‌خواهد، مگر کسی حاضر می‌شود آخر شب لوله بازکند؟، اصلا مگر ارزانی داریم؟

ما سال‌ها با متخصصانی کار کردیم که علاوه بر تجربه، هزینه‌های لوله بازکنی واریان شهر نیز، منصفانه تعیین کنند.

ارزان ترین شرکت لوله بازکنی در واریان شهر کرج

ارزان‌ترین یا منصفانه‌ترین شرکت؟ قیمت‌ها طبق تعرفه مصوب اتحادیه به مشتری اعلام می‌شود، اگر کسی ارزان‌تر از این مصوبه تعیین کند، به تخصص و مهارتش شک کنید. بعضی شرکت‌ها قیمت‌ای بسیار پایینی اعلام می‌کنند و مشتریان نیز با توجه بودجه خود این قیمت‌ها را عالی در نظر می‌گیرند و خواهان اعزام آنها هستند.

خیلی عالی است که شرکتی را پیدا کنید که بتوانند با کمترین دستمزد مشکلات شما را حل کنند، اما بعد از اینکه لوله‌ها باز شد، احتمال اینکه آسیب زیادی به لوله وارد شده باشد و شما در آینده باید به فکر تعمیر لوله هم باشید. چرا؟ چطور ممکنه؟ لوله‌ها باز شدند و آب تخلیه شد چرا باید آسیب ببینند؟ ما نمی‌گویم همه کلاهبردار هستند اما به کسانی که دستگاهی دارند و قیمت‌ها را ارزان‌ترین قیمت بازار در نظر می‌گیرند، کمی باید شک کرد، هزینه تهیه این دستگاه‌ها گران است.

خواندن  لوله باز کنی در مهرشهر کرج با نازلترین قیمت + بازدید رایگان

مخصوصا دستگاه تراکم هوا، حالا اگر به دلیل نداشتن تخصص و فقط برای شروع کار، آن را ارزان در نظر گرفته باشد، تا بتواند شما را جذب کند و اصلا قصدش کلاهبرداری نباشد. در این مورد هم بهتر است جایی تخصص را به عنوان کارآموز بگذارند وگرنه ممکن است این دستگاه را اشتباهی به دلیل نداشتن تخصص کافی، برای لوله‌های استفاده کند که مناسب نباشد.

این موارد ممکن است و احتمال نشتی و یا خرابی لوله بسیار زیاد است. با این‌حال شرکت‌ها لوله بازکنی واریان شهر به دلیل پایین بودن قیمت‌های اتحادیه، خدمات خود را ارزان ارائه می کنند. شما می‌توانید شرکت‌های معتبر و مجازی پیدا کنید که کف قیمت اتحادیه را برای شما در نظر می‌گیرند.

اتحادیه لوله بازکنی واریان شهر

برای اینکه هر فردی نتواند سواستفاده کند و یا قیمت را خودسرانه تعیین کند، اتحادیه نظارت بر تمامی فعالیت‌های فرد یا شرکت را در دستور کار خود قرار می‌دهد. هزینه‌های تمام شده باید براساس نرخ مصوب اتحادیه باشد، با این وجود اکثر مراکز و افراد به این نرخ‌ها توجه نکرده وخودسرانه هزینه زیادی را از مشتری می‌گیرند. پیشنهاد می‌کنیم حتما از مجاز بودن شرکت مورد نظر خود مطمئن شوید.

قیمت لوله بازکنی واریان شهر

برای تعیین قیمت لوله بازکنی واریان شهر چه فاکتورهایی در نظر گرفته می‌شود؟ لوله بازکنی نیز مانند تمام حرفه‌ها و تخصص‌ها وابسته به عواملی است که تغییر در آنها، قیمت را متغیر می‌کند. نوع ساختمان، تعداد واحدها، تعداد لوله‌ها، پیچیدگی لوله کشی ساختمان، نوع گرفتگی، نوع راهکار، نوع دستگاه و عوامل دیگری که باید با در نظر گرفتن آنها قیمت را محاسبه کنیم.

اگر هزینه‌های تمام شده را می‌خواهید بهتر است با ما تماس بگیرید و نوع مشکل خود را مطرح کنید، قیمت‌ها را براساس نیاز و بودجه شما محاسبه خواهیم کرد.

کلام آخر

گرفتگی لوله، اتفاق رایجی در ساختمان‌ها است که یک ساختمان ممکن است بارها لوله‌هایش گرفته شوند. اما در مورد سرویس لوله‌ها، بعد از رسوب‌گیری یا جرم‌گیری تا مدت‌ها لوله تمیز است. و احتمال گیر کردن شی، مو یا پرز در لوله‌ها بسیار بالا است.

در برخی مواقع، گرفتگی‌ها ساده است و خود شما نیز می‌توانید از پس این مشکل بربیایید، اما گرفتگی‌های شدید حتما باید به یک متخصص سپرد. زیرا ممکن است لوله‌های شما دچار آسیب‌های بدتری شود و نیاز باشد به تعویض لوله و در نتیجه هزینه‌های زیادی را پرداخت کنید. همیشه اعتماد به افراد کاردان، نتیجه بهتری را دارد.

می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گرفتگی لوله و نیز تخلیه چاه با متخصصان ما تماس بگیرید. اگر سوالی در این زمینه دارید می‌توانید در دیدگاه پایین بپرسید، ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

سوالات متداول

زمان بازکردن لوله‌ها به چه عواملی بستگی دارد؟

برای سرعت در رفع گرفتگی باید عواملی چون مسزان سختی و شدت گرفتی لوله را بررسی کرد، همچنین نوع تجهیزات را نمی‌توان نادیده گرفت.

کوتاه‌ترین زمان اعزام نیروی شما چقدر است؟

با توجه مستقر شدن شرکت در سراسر شهر، بنابراین ما در نزدیکی محدوده شما‌ هستیم و افراد ما با یک تماس در کمتر از 30 دقیقه به محل شما خواهند رسید.

آیا لجن زدایی را انجام می‌دهید؟

بله، سرویس‌کاران ما خدمات رسوب‌گیری، جرم‌گیری و لجن زدایی را با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می‌دهند.

چه نکات ایمنی در رابطه با روش‌های خانگی رعایت کنم؟

حتما دستورالعمل روی محلول‌های شیمیایی را بخوانید، و در مورد اینکه محلول‌های خانگی که می‌سازید هیچگونه خطری نداشته باشند، اطمینان پیدا کنید. بهتر است بعد از محلول آب باز شود تا آسیب کمتری به لوله‌ها وارد  کنید.

البته پیشنهاد ما تماس با لوله بازکن مجرب است که می تواند گزینه بهتری را در رفع این مشکل باشد.

آیا متخصصین شرکت لوله بازکنی کرج نکات بهداشتی را با وجود ویروس کرونا رعایت می‌کنند؟

رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک انجام کار بدون کثیف کاری و ضدعفونی محیط و تجهیزات خود بعد از اتمام کار نیز جزیی از وظایف بهداشتی تمامی متخصصان ما است.

گرفتگی شدیدی در لوله دستشویی منزل من اتفاق افتاده باید چیکار کنم؟

نخست آرام باشید و مطمئن باشید این گرفتگی رفع می‌شود، دوم اینکه بعضی روش‌های خانگی را می‌توانید امتحان کنید، محلول‌های شیمیایی سبک نیز گزینه دیگری هستند. اما اگر این موارد امتحان شده، بهتر است با یک شرکت مجاز تماس بگیرید و درخواست نیروی حرفه‌ای کنید.

شرکت لوله بازکنی کرج برای نشت یابی چه روش‌هایی را دارد؟

با توجه به اینکه ما به نیروهای خود تخصص در همه زمینه‌ها به خصوص تشخیص ترکیدگی لوله را آموزش می‌دهیم، از طریق دستگاه محل دقیق نم را پیدا می‌کنند و سپس اقدام به ترمیم لوله می‌کنند.

آیا نم و رطوبت نشانه گرفتگی لوله است؟

در بیشتر مواقع نشانه نشتی لوله است، در این مواقع برای تشخیص این موضوع، از دستگاه‌های پیشرفته‌ای برای اطمینان استفاده می‌شود.

آیا شرکت لوله بازکنی کرج ارزان‌ترین شرکت لوله بازکنی کرج است؟

تاحدودی بله، با توجه نرخ مصوب اتحادیه که ارزان تعیین شده، هزینه‌ای که ما برای مشتریان خود در نظر می‌گیریم منصفانه و نزدیک به نرخ حداقلی اتحادیه است.

با دستگاه تراکم هوا می‌توانم لوله ظرفشویی را باز کنم؟

خیر، لوله ظرفشویی مقاومت لازم را در برابر این دستگاه ندارد، بهتر است از دستگاه فنر استفاده شود.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.